Найскладніше у створенні інтерактивного уроку – не опанування технічних моментів, а побудова логічного викладення матеріалу уроку, правильне розподілення його вмісту у відповідні категорії (уроки, шаблони, питання) та наповнення його змістовними малюнками, схемами, записами тощо.
Тому спочатку продумайте та підготуйте у Microsoft PowerPoint, застосунку для створення та відтворення презентацій, інформацію для майбутнього уроку: скопіюйте чи напишіть відповідний текст (або зробіть відповідні скріншоти), підберіть тематичні картинки, фотографії.
Потім всі об’єкти окремими файлами збережіть у папку, як малюнки, відповідно їх підписавши (натисніть на своєму малюнку “Зберегти як малюнок”). Тип файлу бажано вибрати: “Рисунок в формате Portable Network Graphics”.
Перед роботою прочитайте правила, які бажано виконувати.
Правила наповнення інтерактивних уроків:
1) Завжди, коли ви будете створювати інтерактивний урок, задумайтеся: навіщо ви його створюєте, чи він буде цікавим та зрозумілим вашим учням.
2) Мультимедійний урок повинен мати логічну послідовність.
3) Бажано після 1 чи 2 сторінок (слайдів) включати в інтерактивний урок тестове опитування (питання) для закріплення знань учня після прослуханої чи прочитаної сторінки (слайду). Також закінчувати урок доцільно тестовим питанням.
4) В шаблонах для самостійної роботи учня повинні бути завдання, які будуть доступні всім здобувачам освіти.
4) Додатковий матеріал не повинен перевантажувати учня, і має бути підібраний відповідно до віку дітей.