Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі від педагогічної технології “Росток”!
Ми отримали велику кількість Ваших фото, та вдячні за активність.

Весь колектив педагогічної технології “Росток” із захватом долучився до перегляду надісланих фото. Всі фото надзвичайно цікаві! Тому задача обрати фіналістів  виявилася надзвичайно складною. Потрібно було врахувати і професійність зйомки, і параметри фото, адже від цього залежить розташування його на сайті, і сам зміст фотографії (має відображати впровадження освітньої технології Росток та містити друковані матеріали, підручники та ін. із зображенням логотипу та/або назви освітньої технології “Росток).  Кожне фото заслуговує на відзнаку, тому було прийняте рішення:

1. ВСІ учасники, які подали заявки на участь у фотоконкурсі (заклад освіти або батьки дитини) та надіслали фото дітей, отримають подарунки від педагогічної технології “Росток” 

2. Ті фото, що не ввійшли в десятку обраних, також будуть розміщені на головній сторінці та на інших сторінках сайту педагогічної технології “Росток”. Крім того всі фото будуть використані для відео-ролика гімну  “Ростка” (після підписання дозволу на публікацію фото дітей від батьків учасників)

Всім учасникам оголошуємо подяку за участь у конкурсі. Вчителі, які брали участь у конкурсі та заповнили відповідні заявки отримають сертифікати про участь у фотоконкурсі від педагогічної технології “Росток”.

10 переможців отримають сертифікати від інтернет-магазину Rozetka на суму 500 грн. (сертифікат надається учаснику, від якого надійшла заявка, не враховуючи кількості дітей на фото)

сертифікат-розетка-436x272

Всі інші учасники можуть обрати один із подарунків на вибір (подарунок надається учаснику, від якого надійшла заявка, не враховуючи кількості дітей на фото):

  • будь-який ОДИН комплект навчальних посібників від педагогічної технології “Росток”
  • одну із монографій автора педагогічної технології “Росток”

Для отримання подарунків всі учасники мають надіслати на електронну пошту rostok.pt@gmail.com такі дані:

  • ПІБ та телефон отримувача
  • Місто та номер відділення Нової пошти
  • Обраний подарунок

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ!

Рисунок2

Бажаємо успіхів нашим талановитим та творчим учасникам!

Всі фото, що були надіслані до конкурсу (список сформовано в порядку дати надсилання).

1. Василечко Ганна Олександрівна та Філімонов Артем Антонович. Учні 3-В класу Бахмутського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей” Бахмутської міської ради Донецької області. Вчитель Петриченко Ольга Вікторівна

2  Учні Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоолександрівського району Херсонської області. Надіслала Біляєва Людмила Михайлівна

Ніколайчук Каріна, НВК-Колегіум Рівненська область. Надіслала мама Варя

Одарчук Єлизавета Петрівна (Ірпінська ЗОШ 1-3ступенів № 17)

Тюміна Валерія Юріївна (Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17)

Недря Дамір Дмитрович (КЗШ №65 м. Кривий Ріг). Надіслала Бережна Т. Г.

7. Близнюк Владислав Володимирович, Чуприн Даніл Сергійович , Єфименко Ростислав Дмитрович, Фердюк Єлізавета Олегівна, Лобанова Вероніка  Володимирівна  (ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 26 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ) Надіслала Крищук Олена Анатоліївна

8. Учні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10. Надіслала Федорюк С. О.

9.  3-А клас Херсонської гімназії №1 Надіслала Олейніченко Валентина Василівна

10. Яненко Назар Олегович (Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області)

12. Учні комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка. Надіслала Басала Т. М.

13. Учні Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області. Надіслала Стрюк Тетяна Анатоліївна

14. Грушко Софія Артемівна

15. Вірьовка Ростислав Дмитрович, Водоп’ян Дмитро Васильович (Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1)

16. Москалець Євген (Українська СЗОШ І-ІІІ ст.1) Надіслала мама Юля.

17. Дана Охріменко, Дана Охріменко, Всеволод Федоренко, Евгеній Москалець, Евгенія Ларченко, Анастасія Буркова (учні 4-А класу Української спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів) Надіслала мама Наталія.