ПРИЗНАЧЕННЯ Е-платформи «Росток»

 • Надання у зручній та дружній формі всім учням, що навчаються за педагогічною технологією «Росток», доступу до навчальних матеріалів в електронному вигляді, в обсязі та за предметами, передбаченими навчальною програмою.
 • Накопичення на одній платформі наявних електронних навчальних посібників та електронних навчальних матеріалів.
 • Забезпечення інформаційної та методичної підтримки для учнів, батьків, вчителів та керівників навчальних закладів з питань організації та вмісту навчання за всіма предметами навчальної програми за педагогічною технологією “Росток”.

Електронні ресурси є методом інтерактивного навчання, вони можуть бути застосовані для відкритого доступу через глобальну комп’ютерну мережу Internet та для використання в процесі самостійного навчання для локальної мережі.

Е-платформа «Росток» ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ Е-платформи “Росток” – додаток для навчання з великими сховищами освітнього контенту, розробленого для різних класів і рівнів навчання.

                                                    

Електронний підручник Е-платформи “Росток” – це інтерактивний підручник, який працює як в режимі онлайн так і в офлайн та містить різні мультимедійні матеріали: інтерактивні уроки, тести, відео, 2-D зображення, PDF-тексти, навчальні інтерактивні ігри

Електронні матеріали Е-платформи «Росток» дадуть змогу:

 • прочитати чи прослухати текст
 • подивитися на ілюстрації, твір мистецтва, який зображує явище чи подію
 • переглянути відео, тематичний повчальний мультфільм тощо
 • виконати самостійну роботу чи тестове опитування
 • грати у навчальні розвиваючі ігри та заробляти бали
Пропонується близько 1000 інтерактивних уроків, більше 400 цікавих завдань для самостійних робіт учнів, 220 навчальних відео, 100 PDF текстів,  350 тематичних 2D демонстраційних матеріалів для початкової школи з предметів «Навколишній світ», «Математика», «Мистецтво» та ін. 
Рисунок6-2-600x265
Для офлайн-навчання розроблені електронні підручники з різних предметів. Теми та завдання уроків відповідають чинній навчальній програмі за педагогічною технологією «Росток». Також інтерактивний та мультимедійний контент можна застосовувати у класах, де діти навчаються за навчальною програмою НУШ («Мистецтво»).  Крім того, підручники працюють в поєднанні з навчальними іграми.
пыдручник-600x294

Використання Е-платформи «Росток»:

 • це розвиток творчого, інтуїтивного мислення;
 • естетичне виховання за рахунок використання можливостей графіки, мультимедіа;
 • розвиток комунікативних здібностей;
 • формування умінь приймати оптимальне рішення;
 • формування інформаційної компетентності та інформаційної культури.

Е-платформа «Росток»  розміщена на електронному засобі навчального призначення «Unimaster», розробленого арт-студією “Bristar studio”. «Unimaster» є конструктором для розробки різноманітних інтерактивних завдань з різних предметних галузей.

Для впевненої роботи з електронним освітнім ресурсом «Unimaster», який дозволяє створювати безкоштовні інтерактивні вправи, радимо переглянути відео: 

Технічні вимоги для завантаження  електронного освітнього ресурсу UNIMASTER:

– на комп’ютері має бути установлений MS Word та Power Poіnt;

– ОС: Windows (64-розрядна версія) чи Android;

– забезпечена можливість відтворення звукових файлів.

Продуктивного навчання!