У 2017-2018 н.р. в м. Біла Церква проводився майстер-клас з проблеми «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за технологією «Росток». У процесі опрацювання даної теми обговорювалися питання реалізації інтегративно-діяльнісного підходу до викладання української мови в другому класі. Відповідно, дотримуючись принципу системності, виникла необхідність продовження цієї роботи та реалізації інтегративно-діяльнісного підходу в процесі викладання української мови, зокрема, у третьому класі початкової школи. Такий підхід буде основою реалізації концептуальних засад проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Основною метою майстер-класу є:

  • аналіз наявних підручників, методичних рекомендацій щодо викладання української мови у третьому класі;
  • розроблення і апробація навчально-методичного забезпечення (методичних посібників, дидактичних матеріалів) навчальних занять з української мови в 3 класі;
  • розробка методичних рекомендацій щодо вивчення української мови за інтегративно-діяльнісною технологією у третьому класі, що сприятимуть підвищенню професійної майстерності вчителів, які працюють за педагогічною технологією «Росток».

Завданнями діяльності майстер-класу щодо вивчення української мови в третьому класі за педагогічною технологією «Росток»» є:

  • забезпечення наступності у вивченні української мови;
  • реалізація особистісно орієнтованого підходу до формування творчої особистості молодшого школяра;
  • дослідження організаційних та психолого-педагогічних умов формування ключових компетентностей третьокласників;
  • удосконалення прийомів організації навчальної діяльності на етапах створення проблеми;
  • технологічні аспекти організації етапів уроку за педагогічною технологією «Росток».

Графік проведення

Тема

Дата проведення
1. Науково-практичний семінар: «Інтегративно-діяльнісний підхід в організації навчально-пізнавальної діяльності третьокласників на уроках української мови за педагогічною технологією «Росток»» 6 грудня 2018 р. 

Подати заявку

2. Майстер-клас: «Особливості вивчення теми «Будова слова» у третьому класі за педагогічною технологією «Росток» 21 лютого 2019 р.

 

3. Творчий звіт: «Фестиваль творчості» 18 квітня 2019 р.