ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ від педагогічної технології «Росток» та арт-студії «Брістар», розроблений на платформі UniMaster, (https://youtu.be/iXZjGa7QeCk) – це помічник вчителя, що збагачує урок інтерактивними вправами для успішного засвоєння матеріалу, контролю знань та залучення учнів до активної роботи як на уроці, так і для використання в процесі самостійного навчання. 

Застосування мультимедійного контенту урізноманітнює інструментарій шкільних уроків різними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями. Інтерактивні елементи й можливість автоматичного тестування знань учнів сприяють розвитку навичок, полегшують проведення уроків, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні навчального матеріалу.

Мета створення інтерактивних уроків – зробити навчання у початковій, базовій та профільній школі сучасним, поєднавши комп’ютерні технології та традиційні засоби навчання.

ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ  Е-платформи «Росток» розрахований для всіх здобувачів освіти і спрямований на реалізацію навчальних процесів в ігровій формі, що містить різнорівневі та різновікові завдання. Мультимедійні засоби навчання вдало поєднують тексти, аудіо, малюнки, анімацію та інтерактивні завдання. Ігрова форма подання матеріалу в інтерактивних уроках повністю відповідає принципам педагогічної технології «Росток». 

Електронні ресурси можна використовувати як фронтально – на загальному екрані, так і індивідуально, коли учні працюють за власними комп’ютерами, а вчитель переглядає відповіді на Шкільному сервері.

ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ може бути використаний при вивченні як природничо-математичних, так i гуманітарних дисциплін.

ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ від педагогічної технології «Росток» та арт-студії «Брістар»  дозволяє досягти якісно більш високого рівня наочності навчального матеріалу, значно розширює можливостi включення рiзноманiтних вправ у педагогічний процес, а безперервний зворотний зв’язок, пiдкрiплений детально продуманими стимулами навчання, пожвавлює навчальний процес, суттєво підвищує iнтерес до освітнього матерiалу, створює вiдчуття його доступностi, вiри у власні сили та здібності. ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ дає учителю нові можливості, дозволяючи разом з учнем отримувати задоволення від захопливого процесу пізнання.

ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНТЕНТ СКЛАДАЄТЬСЯ З:

  • Уроки (інтерактивні уроки з голосовим поясненням вчителя та з автоматичним тестовим опитуванням)
  • Шаблони (шаблони для самостійних робіт учнів) 
  • Відео (навчальні відео, мультфільми, пісні тощо)
  • Книги (навчальні матеріали в PDF форматі)
  • Зображення (2-D зображення)

Всі матеріали й завдання розподілені за класами та за окремими предметами.

Інтерактивний  контент Е-платформи «Росток» може стати у нагоді учителям під час підготовки до уроків та учням як додатковий до основного підручника матеріал.

Оформити підписку на використання інтерактивного  контенту Е-платформи «Росток»

–  місячна – 70 грн щомісяця

–  річна – 500 грн. за рік (економія 340 грн)