3-4 липня 2013 року на базі Київської школи–інтернату №22, за ініціативи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, відбулися тренінги «Apple у освіті» в рамках Всеукраїнського науково-практичного семінару «Впровадження інноваційних педагогічних технологій за науково-педагогічним проектом «Росток».

Сертифіковані тренери Apple ознайомили представників загальноосвітніх навчальних закладів з усієї України з особливостями використання іPad в навчальному процесі і успішним досвідом впровадження нових технологій у навчальних закладах світу щодо поширення інноваційних педагогічних та IT-технологій. Зокрема, вчителі за допомогою iPad та навчального програмного забезпечення (ПЗ) мали змогу моделювати проведення занять з хімії, астрономії, історії та англійської мови. Окремо було розглянуто концепцію контролю за навчальним процесом з використанням спеціального ПЗ – Nearpod та Showbie. Вчитель має можливість не тільки відстежувати якість засвоювання учнями запропонованого матеріалу, але й отримати повну статистику проведення уроку у зручному для подальшого аналізу вигляді.

Учасники тренінгу позитивно сприйняли отриманий досвід використання абсолютно нового набору інструментів, що кардинально змінюють освітні методики та значно підвищують активність учнів під час проведення занять.