20 квітня 2017 року відбулось заключне засідання майстер-класу Кальчук Марії Іванівни.

     Відповідно до плану роботи 20 квітня 2017 року на базі Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району Київської області відбулось заключне засідання майстер-класу Кальчук Марії Іванівни: «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією «Росток».

     У роботі заходу взяли участь 37 учителів початкової школи Київської, Запорізької, Чернігівської областей та м. Києва.

     З привітальним словом до учасників семінару звернулись:

  1. Кальчук Марія Іванівна, автор підручників з української мови за педагогічною технологією «Росток», вчитель початкових класів Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, учитель-методист.
  2. Білохвощенко Світлана Миколаївна, директор Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

     Під час виступу Воронцової Емілії Валеріївни, наукового співробітника Інституту модернізації змісту освіти МОН України, учасники семінару ознайомились з педагогічною технологією, що створює оптимальне поле для розвитку творчості як учня, так і вчителя.

     З привітальним словом до вчителів звернулись учні 1 класу, на базі якого проходили усі засідання. Учні розповідали вірші та співали пісню про Росток.

     Крім того, учасники майстер-класу підготували та презентували авторські матеріали для створення посібника «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією «Росток».

     У підсумку засідання вчителі висловили подяку організаторам майстер-класу за актуальний, цікавий захід, проведений на високому організаційному і науково-методичному рівні.

DSC_6893   IMG_7676   DSC_6725