На базі КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” 9 листопада 2017 року відбувся майстер-клас учителя-методиста Марії Іванівни Кальчук з теми “Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією “Росток”. У заході взяли участь вчителі Київської, Запорізької, Чернігівської областей та міста Києва.

Учасники майстер-класу ознайомилися з конкретними порадами про те, як реально створювати Нову українську школу через викладання української мови за педагогічною технологією “Росток”, як забезпечити розвиток цілісної особистості та цінність дитинства через конструювання змісту та організацію навчання на інтегрованій основі, професійно володіючи методикою діяльнісного і проблемно-пошукового навчання, з переважанням ігрових методів згідно завдань першого циклу навчання.

У ході роботи учасники майстер-класу обговорили питання проведення уроку української мови у нестандартній формі за діяльнісною технологією, ознайомились з методичними рекомендаціями щодо форм і методів інтеграції на уроці української мови за технологією “Росток”.

Наступні заняття будуть проводитися згідно плану:

  1. Майстер-клас: «Структура уроків з української мови  за педагогічною технологією «Росток» – 8 лютого 2018 року.
  2. Творчий звіт: «Фестиваль творчості» – 12 квітня 2018 року.