20-22 березня 2012 року у м. Херсон відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційні технології в системі загальної середньої освіти».

Організаторами заходу виступили: Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Херсонська академія неперервної  освіти, управління освіти Херсонської міської ради. Захід відбувся на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50. Участь у семінарі взяли педагоги з Одеської, Донецької, Запоріжжя, Харкова, Івано-Франківська, області, а також з навчальних закладів Херсона та Херсонської області.

Учасників семінару привітали: заступник Херсонського міського голови С.М.Черевко, і заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Т. О. Пушкарьова.

На базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 було проведено лекції, практичні заняття за науково-педагогічним проектом «Росток», було організовано відвідування уроків та позакласних заходів з використанням інноваційних та інформаційних технологій.

Вчителі початкових класів мали змогу побачити організацію уроків за моделлю «1 учень – 1 компютер» та попрактикуватися у адмініструванні нетбуків за допомогою шкільного нетбука.

Вчителі основної школи ознайомилися з технологією діяльнісного навчання математиці, елементами теорії ймовірності, інтегрованого курсу «Навколишній світ»

Під час роботи у секції керівників навчальних закладів, що відбулася на базі навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 56 та спеціалізованої з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови школи № 30 І-ІІІ ступенів м. Херсону учасники ознайомилися з методами модернізації та інформатизації навчально-виховного процесу та технологіями змішаного фінансування діяльності навчального закладу.

Учителі, які взяли участь у семінарі, також дізналися про інформаційні ресурси Всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник», програму «Партнерство в навчанні», які спрямовані на підвищення якості організації навчально-виховного процесу, оптимізацію організації та управління навчальними закладами та роботу з громадськістю, розробками електронного інтерактивного навчального контенту, прикладами його використання вчителями та учнями.

Під час семінару відбулося нагородження Пушкарьової Т.О. подякою міського голови міста Херсона за 20-річну співпрацю та вагомий внесок у розвиток освіти міста.

Учасники семінару високо оцінили якість підготовки, організації та змістовну наповненість заходу.