З 10 по 14 червня 2014 року в с. Коблеве Миколаївської області Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провели Всеукраїнський семінар «Сучасні інноваційні технології та методи у навчальному процесі в умовах реалізації нових Державних стандартів».

Захід був  проведений з метою підготовки вчителів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів до роботи за науково-педагогічним проектом «Росток».

В роботі семінару взяли учать більше 40 педагогів із Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Сумської, Донецької, Київської, Вінницької, Луганської областей.

З основною науковою доповіддю виступила автор та науковий керівник проекту Пушкарьова Т. О., професор, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Робота секцій семінару здійснювалась за такими напрямами: управління та нормативно-правове забезпечення інноваційної діяльності в закладах освіти; реалізація інтегративно-діяльнісного підходу до навчання в науково-педагогічному проекті «Росток», електронна підтримка викладання предметів в початковий та основній школі.